Як отримати пароль доступу до системи

Система інтерактивної взаємодії з Асоціацією "ДжіЕс1 Україна" забезпечує можливості:

Доступ до системи надається суб'єкту господарювання тільки за умови, що його договір про асоційоване членство в Асоціацією "ДжіЕс1 Україна" є діючим. Суб'єкти господарювання, які не є асоційованими членами, можуть оформити членство в Асоціації "ДжіЕс1 Україна" тут.

Асоційованим членам Асоціації "ДжіЕс1 Україна" - учасникам міжнародної системи GS1 (далі - УЧАСНИКАМ) пароль доступу до системи надсилається електронною поштою після відправки запиту через форму на цій сторінці. Пароль передається через мережу Інтернет в незашифрованому вигляді.

УЧАСНИК самостійно контролює доступ до скриньки електронної пошти, на яку передається пароль. При підозрі на розголошення паролю необхідно повідомити про це Асоціації "ДжіЕс1 Україна" з метою зміни паролю.

Увага! Пароль відправляється на адресу офіційно заявлену Учасником адресу електронної пошти представника підприємства, призначеного для роботи з асоціацією "ДжіЕс1 Україна". Якщо ця адреса не була зазначена в реєстраційній картці Учасника адреса не була надана або вона змінилась, для отримання доступу до системи необхідно спочатку офіційно (письмово) повідомити Асоціації "ДжіЕс1 Україна" нову електронну адресу.

Відправка запиту на отримання паролю

У разі технічних проблем з отриманням паролю звертайтесь за адресою online_support@gs1ua.org.